Sleva!
Zadní světlo MAGNETI MARELLI LLH242 714021481701 Originální
Původní cena byla: 1 834,00 Kč.733,60 KčAktuální cena je: 733,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| Montovaná strana: | levá |
| Levosměrný/pravosměrný provoz: | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla: | W16W |
| Typ světla: | W5W |
| Typ světla: | P21W |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info: | bez držáku žárovky |
| Funkce světla: | s couvacím světlem |
| Funkce světla: | s brzdovými světly |
| Funkce světla: | s koncovým světlem |
| Funkce světla: | s koncovým mlhovým světlem |
| Kvalita, jakost: | O.E. (Original) |
| Párová čísla výrobku: | 714021481801 |





