Sleva!
Zadní světlo HELLA 9EL354258041 Výprodej
Původní cena byla: 1 492,00 Kč.596,80 KčAktuální cena je: 596,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| Montovaná strana: | pravá |
| Doplňující výrobek/info 2: | bez žárovek |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info: | bez držáku žárovky |
| Design světla: | Žárovka – technologie |
| Typ povolení: | Prověřeno dle ECE |
| Počet světelných funkcí: | 4 |
| Typ světla: | P21W |
| Typ světla: | PY21W |
| Typ světla: | W5W |
| Funkce světla: | se směrovými/výstražnými světly |
| Funkce světla: | s brzdovými světly |
| Funkce světla: | s couvacím světlem |
| Funkce světla: | s koncovým světlem |
| Levosměrný/pravosměrný provoz: | pro pravosměrný provoz |
| Párová čísla výrobku: | 9EL 354 258-031 |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál!: |





