Sleva!
Uložení, řídící mechanismus FEBI (FB 10818) – PEUGEOT Sleva
Původní cena byla: 92,00 Kč.46,00 KčAktuální cena je: 46,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| Tloušťka/síla( v mm): | 60,0 mm |
| Vnitřní průměr [mm]: | 12,0 mm |
| Vnější průměr [mm]: | 32,0 mm |
| Vnější průměr [mm]: | 19,0 mm |
| Materiál: | Guma / kovový |
| Montovaná strana: | zadní náprava dole |
| Montovaná strana: | u řidiče + u spolujezdce |
| Montovaná strana: | zadní |
| Montovaná strana: | vnitřní |
| Hmotnost [kg]: | 0,144 kg |





