Sleva!
Hlavní světlomet HELLA (1EL008881421) Kup Teď
Původní cena byla: 12 190,00 Kč.4 876,00 KčAktuální cena je: 4 876,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| Montovaná strana: | pravá |
| Kontrola čísla OE: | |
| Levosměrný/pravosměrný provoz: | pro pravosměrný provoz |
| Referenční číslo: | 25 |
| Typ světla: | PY21W |
| Typ světla: | P21W |
| Typ světla: | D2S (doutnavka) |
| Typ světla: | W5W |
| Blinkr-barva: | průhledná |
| Napětí [V]: | 12 |
| Typ povolení: | Prověřeno dle ECE |
| Typ povolení: | Certifikovaný podle CCC |
| Design světla: | Bi-xenony |
| Funkce světla: | s dálkovými světly |
| Funkce světla: | se světly pro denní svícení |
| Funkce světla: | se směrovými/výstražnými světly |
| Funkce světla: | s navigačními světly |
| Funkce světla: | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla bez adaptabil. předních světlometů (osv.zatáčky) |
| Doplňující výrobek/info 2: | bez předřadného přístroje |
| Doplňující výrobek/info 2: | bez roznětnice |
| Doplňující výrobek/info 2: | bez plynové výbojky |
| Doplňující výrobek/info 2: | se žárovkami |
| Doplňující výrobek/info 2: | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| Počet světelných funkcí: | 5 |
| Párová čísla výrobku: | 1EL 008 881-411 |
| Provedení pro zemi: | Evropa |
| Provedení pro zemi: | Čína |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál!: | |
| SVHC: | 7439-92-1; Olovo |





