Sleva!
Koupit Online Opravná sada, zavěšení kol LEMFÖRDER (LMI 27659 01) – AUDI
Původní cena byla: 42,00 Kč.21,00 KčAktuální cena je: 21,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| Montovaná strana: | přední osa |
| Montovaná strana: | nahoře |
| Montovaná strana: | Strana čepu nápravy |
| Typ spojení: | pro příčné závěsné rameno |
| Délka [mm]: | 105 |
| Velikost závitu: | M10x1,5 |
| Druh závitu: | s pravotočivým závitem |
| Pro OE číslo: | 8E0 407 505 A |
| Pro OE číslo: | 8E0 407 506 A |
| Pro OE číslo: | 8E0 407 509 A |
| Pro OE číslo: | 8E0 407 510 A |
| Pro OE číslo: | 8E0 407 505 C |
| Pro OE číslo: | 8E0 407 506 C |
| Pro OE číslo: | 8E0 407 509 C |
| Pro OE číslo: | 8E0 407 510 C |
| Pro OE číslo: | 4E0 407 505 B |
| Pro OE číslo: | 4E0 407 506 B |
| Pro OE číslo: | 4E0 407 509 B |
| Pro OE číslo: | 4E0 407 510 B |
| SVHC: | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |





